Connect with us

Sporti

Flasin akterët e video-skandalit ‘Ballkani’ (Video)

Published

on

Javën e kaluar u morëm me skandalet e Superligës së Kosovën në futboll.

E këtë javë duket së radhën e ka Liga e parë.

Një video incizim i portalit indeksonline, shfaq trajnerin skuadrës “Ballkani” të Suharekës, Gëzim Hasi duke ua përcjell kërkesën e kryetarit për t’ia lëshuar ndeshjen skuadrës  së “Ramiz Sadikut”.

Gazetari Jon Ajeti ka intervistuar gjatë ditës të gjithë aktorët e përfshirë në këtë ngjarje dhe na sjell storien në vazhdim.

Ndiqeni kronikën e mëposhtme.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending