Connect with us

Lajme

Flaka Surroi: Pse hapat në duart e Deharit? Pse nuk u dërgua në spital, që s’ishte i PDK-së?

Publicistja Flaka Surroi ka reaguar pas vdekjes së dyshimtë të Astrit Deharit. Ajo në një shënim në Facebook ka ngritur disa pyetje si: se pse hapat kishin përfunduar në duart e Deharit, se pse nuj u dërgua në spital nëse ishte i sëmurë…?

Published

on

Reagimi i plotë:

Hapa në burg? Çfarë hapash për një 26 vjeçar dhe pse në duar të pacientit, po qe se ka qenë sëmurë? Pse nuk qenka transferuar në spital nëse paska qenë sëmurë? Garant pse s’ishte anëtar i PDK-së.

Kam menduar se koha e vdekjes të të burgosurve kishte mbaruar me luftën. Gabim e paskam

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending