Connect with us

Sporti

Fjalët e Buffonit pas disfatës

Published

on

Portieri i Italisë, Gianluigi Buffon me lot e ka lëshuar fushën mbrëmë pas humbjes nga Gjermania në penalti.

Buffon thotë se është e turpshme ta humbësh ndeshjen kundër një ekip që dështon tre herë nga penalltitë, por thekon se skuadra e tij e ka bërë krenar popullin italian.

“Lotët ishin keqardhje e madhe për humbjen. Është një turp të humbësh kur një ekip dështon tre herë nga penalltitë”, ka thënë Buffon.

“Megjithatë, ne i kemi bërë krenar njerëzit tonë dhe për ketë nuk ndjej keqardhje”, tha legjendari i portës së Juventusit.

 

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending