Connect with us

Sporti

Fitorja ndaj Rumanisë, e prishi me të dashurën

Published

on

Elis Bakaj ka treguar tregon derbin në familje me të dashurën e tij pas ndeshjes Rumani-Shqipëri. E fejuara e Elis Bakajt, rumunja Andrea nuk ka qenë përkrah tij në ndeshje.

Në distancë Elisi e ka fituar derbin, ndërsa Andrea i ka mbajtur qëndrim duke mos i folur. Futbollisti shqiptar rrëfen emocionet e tij për fitoren historike dhe për përjetimin në çift.

“Ishte e mërzitur dhe vendosi të mos më fliste për pak kohë. Është e kuptueshme pasi në të njëjtën gjendje do të isha dhe unë nëse do të humbte Shqipëria”, tha Elis Bakaj.

 

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending