Connect with us

Sporti

Fitore për Boston dhe La Lakers (Video)

Sot pasmesntae kanë përfunduar dhjetë takimet në ligën më të fortë të basketbollit në botë, NBA.

Published

on

La Lakers ka arritur të mposht si mysafirë të Atlanta Haëks me rezultat 123-116.

D’Angelo Russell i munguan edhe dy asistime (8) për të realizuar ‘double-double’ edhe në saje të 23 pikëve.

Në anën tjetër te Atlanta me lojë të mirë ra në sy Dwight Howard, i cili realizoi ‘double-double’ fal 31 pikëve dhe 11 kërcimeve.

https://www.youtube.com/watch?v=3DHhHfI298c&feature=youtu.be

Këto janë rezultatet tjera:

Washington 103-113 Toronto

https://www.youtube.com/watch?v=K-ixJIO_1BE&feature=youtu.be

Charlotte 109-93 Philadelphia

https://www.youtube.com/watch?v=-lcTTXAuDKE&feature=youtu.be

Brooklyn 109-101 Detroit

https://www.youtube.com/watch?v=Js4iO5VBBHE&feature=youtu.be

New York 99-118 Houston

https://www.youtube.com/watch?v=NiTUHTpb3iM&feature=youtu.be

Boston 107-100 Chicago

https://www.youtube.com/watch?v=NI4Nlw8OcWQ&feature=youtu.be

Utah 97-71 Dallas

https://www.youtube.com/watch?v=VHTD-WKX5AI&feature=youtu.be

Phoenix 118-115 Portland

https://www.youtube.com/watch?v=3B_0VYnrVeU&feature=youtu.be

LA Clippers 83-85 Oklahoma City

https://www.youtube.com/watch?v=4UIfkex2qsY&feature=youtu.be

/Periskopi.com

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending