Connect with us

Sporti

Fitojnë të mëdhenjtë e Italisë

Juventus, Inter dhe Roma kanë shënuar fitore në ndeshjet e javës së 10-të në Serie A.

Published

on

Kampioni në fuqi mposhti bindshëm Sampdorian me rezultat 4:1, ndërsa Interi iu rikthye fitores, duke mposhtur Torinon me rezultat 2:1.

Vlen të ceket se i shumëkritikuari i Interit, Mauro Icardi shënoi dy golat për skuadrën e tij.

Fitore të rëndësishme ka shënuar edhe Roma, ku mposhti Sassuolon si mysafir me rezultat 1:3.

Juventus kryeson në Serie A me 24 pikë, dy më shumë sesa Roma. /Periskopi.com

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending