Connect with us

Sporti

Fitojnë të mdhenjtë e Italisë

Published

on

Interi po vazhdon me fitore.

Pas triumfit ndaj Juventusit në javën e kaluar, zikaltërit kanë mposhtur sot Empolin si mysafir me rezultat 0:2.

Të dy golat për këtë skuadër i shënoi sulmuesi Mauro Icardi, të parin në minutën e 10 dhe të dytin në të 17-tën.

Fitore shënoi edhe Juventusi ndaj Cagliarit me rezultat 4:0.

Roma është skuadra tjetër e cila shënoi fitore bindëse përballë Crotones me rezultat 4:0.

Ndërkohë, Napoli nuk arriti më shumë sesa një barazim pa gola përballë Genoas. /Periskopi.com

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending