Connect with us

Sporti

Fitojnë Prishtina dhe Feronikeli

Kampioni i Kosovës Feronikeli ka fituar ndeshjen kundër Lirisë me rezultat 1 me 0, për të mbetur dy pikë prapa Prishtinës që sot fitoi ndaj Trepçës me rezultat 2 me 1.

Published

on

Klubi nga Drenasi siguroi fitoren në minutën e 75-të kur realizoi Bujar Shabani. Me këtë fitore Nikeli tani ka 21 pikë.

Golat për Prishtinën i realizuan Armend Dallku dhe Liridon Kukaj, ndërsa për Trepçën realizoi Ardian Muja.

Nesër lideri Trepça 89’ pret Besën në Mitrovicë. Gjilani e pret Hajvalinë ndërsa Llapi udhëton te Ferizaj.

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending