Connect with us

Sporti

FFK thyen heshtjen për dallaveret në futbollin e Kosovës (Foto)

Published

on

Pas zhvillimeve ditëve të fundit rreth kurdisjeve dhe dallavereve në futbollin e Kosovës, publikimit të video-skandalit si dhe disa deklarata tjera të individëve, Komuniteti Ekzekutiv i Federatës së Futboliit të Kosovës (FFK) ka mbajur mbledhjen e radhës.

FFK e konsideron shumë pozitive kontributin e disa mediave për të demaskuar individët apo grupet e individëve , siç shihet në videon e Indeksonline.

Poashtu, FFK ka njoftuar se nga kjo javë do të caktohet personi përgjegjës që do të merret me parandalimin e kurdisjeve.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending