Connect with us

Sporti

FFK dhe FSHF takohen në Helsinki, ja për çfarë janë takuar (Foto)

Delegacionet e Federatës së Futbollit të Kosovës dhe Federatës Shqiptare të Futbollit, të cilat morën pjesë në punimet e Kongresit të UEFA-s në Helsinki, sonte janë mysafirë tek ish-futbollisti i njohur kosovar, Elvis Osmani në restorantin e mirënjohur “Il Gabbiano” në Helsinki.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending