Connect with us

Sporti

Feronikeli fillon stërvitjet, vazhdojnë kontratat dy futbollistë

Published

on

Dy herë kampioni i Kosovës, Feronikeli, i ka filluar stërvitjet për sezonin 2017/2018.

Skuadra nga Drenasi e ka mbajtur stërvitjen e parë, ku të pranishëm ishin afër 20 futbollistë.

Stërvitjen e parë e drejtori trajneri Ramiz Dervishi, ndërsa klubi vazhdon të jetë në bisedime me Bylbyl Sokolin.

Klubi ka vazhduar kontratat me Behar Maliqin dhe Mark Milicajn.

“Për hir të korrektësisë duhet të them se shumica nga lojtarët e larguar nuk kishin kontrata. Kemi arritur marrëveshje për të vazhduar me Behar Maliqin dhe Mark Milicajn. Jemi në bisedime me Bylbyl Sokolin, por ende nuk ka asgjë definitive”, ka thënë drejtori i klubit, Artan Berisha për KTV.

Në stërvitje nuk ishin lojtarë si Mentor Zhdrella, Yll Hoxha, Labinot Osmani e Besnik Krasniqi.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending