Connect with us

Lajme

Fermerit në Ferizaj i digjet stalla me ushqim të kafshëve

Published

on

Në fshatin Prelez të Muhaxherëve në Ferizaj, një fermerit iu dogj stalla me ushqim të lopëve dhe demave, njofton Klan Kosova.

Nga ky zjarr kishte vetëm dëme materiale. Pronari i stallës konsideron se ishin të mëdha pasi që shuma kap vlerën e nëntë mijë eurove.

Brenda saj nuk kishte diçka që mund të kishte shkaktuar zjarrin, por pronari nuk dyshon në askënd i cili mund të ia ketë djegur.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending