Connect with us

Lajme

Fermerët ia mësyjnë Parlamentit nudo (VIDEO)

Published

on

Të zhveshur lakuriq, fermerët indianë i kanë kërkuar qeverisë anulimin e borxheve të kredive të tokës dhe mbështetjen financiare për thatësirën, raporton “RT”.

Ata u mblodhën jashtë parlamentit të hënën dhe hoqën pothuajse të gjitha rrobat pasi iu mohua një takim me kryeministrin, shkruan ‘Syri.net’. Spektakli i pazakontë në Nju Delhi u shkaktua nga anulimi I një takimi mes Kryeministrit indian ,Narendra Modi, dhe  fermerëve të prekur  nga thatësira e madhe.

Fermerët e një shteti jugor kanë protestuar në qytet për disa javë rrjesht mbi kushtet e vështira ekonomike dhe administrimin e ujërave,

Imazhet e publikuara nga agjencia vendase e lajmeve tregonin qindra fermerë të zhveshur jashtë parlamenti, në shenjë proteste.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending