Connect with us

Lajme

Ferizajasi në gjendje të vështirë shëndetësore, kërkon ndihmë (Foto)

Published

on

Fahri Avdyli i lindur në vitin 1986 nga Ferizaj, pas një aksidenti që kishte pasur ka mbetur me pasoja të rënda shëndetësore.

Fahriu tani vuan nga një lëndim i fshikëzes së urinës. Ai ka filluar trajtimin në spitalet e vendit ku trajtimi i tij kushton rreth 10 mijë euro. Mirëpo për shkak të kushteve të vështira ekonomike Fahriu nuk ka mundur të siguroj këto mjetë të gjitha por vetëm 7 mijë ndërsa tani i duhen edhe 3 mijë të tjera.

Ai jeton në kushte të mjerueshme dhe kërkon ndihmë nga të gjithë ata që mund t’i ndihmojnë.
Numri ku mund ta kontaktoni Fahriun për ta ndihmuar është: 044 851 730 .

     

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending