Connect with us

Lajme

Ferid Agani e Valon Murati, “viktimat” e para të Kadri Veselit?

Published

on

Kryetari i ri PDK-së, Kadri Veseli shumë shpejt mund t’i largoj nga qeveria Ferid Aganin e Valon Muratin. Gazeta Blic ka marrë vesh që Veseli e ka njoftuar Isa Mustafën, gjatë takimit që këta dy kanë zhvilluar për riformatizimin e Qeverisë se do t’ia kthej me gjasë PDK-së dy ministritë që sot i mbajnë partnerët e koalicionit parazgjedhor, Partia e Drejtësisë dhe Lëvizja për Bashkim.

“Ferid Agani, që udhëheq me ministrinë e Ambientit dhe Valon Murati që udhëheq me Ministrinë e Diasporës, mund të largohen nga kabineti qeveritar”, ka treguar një burim i Gazetës Blic i afërt me takimin e djeshëm Veseli- Mustafa.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending