Connect with us

Lajme

Ferid Agani dhe Hashim Thaçi, nuk pranuan shërbime falas për verifikim të stentave

Published

on

Verifikimi për vendosjen e stentave kërkon mekanizma të veçantë, edhe pse kjo praktikë mungon në kosovë, ka pasur mundësi që të bëhet një verifikim i tillë, madje falas.

Mjeku Sulejman Çelaj që vepron në New York, ka treguar se këto shërbime janë refuzuar nga ish-ministri i Shëndetësisë Ferid Agani dhe ish-kryeministri Hashim Thaçi.

“Unë i kam ofruar shërbime të mijat falas ish ministrit të Shëndetësisë Agani në një takim jozyrtar në Neë York që do i bëj të gjitha ato falas, me shpenzime te mija do vi këtu që të bëhen në mënyrën më profesionale dhe mu më është thënë nga njerëz të elitës politike shqiptare që ne nuk mund t’i bëjmë si amerikanët, shqiptarët nuk dinë t’i bëjnë këto punë, për neve janë të paarritshme gjë që nuk është e vërtetë.”

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending