Connect with us

Sporti

Ferencvaros – Juventus: Këto janë formacionet zyrtare

Published

on

Pasi u shërua nga COVID-19, Cristiano Ronaldo është rikthyer titullar te Juventus.

Pesë herë fituesi i Topit të Artë do ta nis nga minuta e parë ndeshjen Ferencvaros – Juventus.

Ndeshja e vlefshme për xhiron e tretë të fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve mes Ferencvaros dhe Juventusit, fillon nga ora 21:00.

Formacionet zyrtare: Ferencvaros – Juventus

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending