Connect with us

Sporti

Fenerbahce tronditë Manchester United (Video)

Fenerbahce e ka mposhtur Manchester United në kuadër të fazës grupore të Europa Leagues.

Published

on

Skuadra turke ka triumfuar me rezultat të ngushtë prej 2:1 ndaj ”Djajve të Kuq” në ndeshjen e zhvilluar në Sukru Saracoglu.

Golat për vendasit i shënuan Sow (‘2) dhe Lens (’59), teksa për mysafirët shënoi Rooney (’89).

Pas 4 ndeshjeve të zhvilluara në grupin A, lider është Feyenoord me 7 pikë, ndërsa vendi i dytë i takon Fenerbahces me po aq pikë dhe në vendin e tretë renditet Man United me 6 pikë. /Periskopi.com

https://www.youtube.com/watch?v=1M5fB-u0eto

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending