Connect with us

Lajme

Femra që komandonte bandën e tmerrshme të grabitësve

50-vjeçare në Melburn të Australisë është vënë në pranga pas disa muajsh hetime.

Published

on

 

Sue Merrall kryesonte një bandë hajdutës të quajtur “Apex Gang”.

Ajo vidhte banesa të ndryshme dhe biznese bashkë me një grup meshkujsh.

Merrall përdorte shtëpinë e saj si “zyrë”.

Merrall kishte 5 fëmijë që banonin në të njëjtën shtëpi me bandën e tmerrshme që akuzohet për dhjetra vjedhje.

Pas operacionit policor asaj i janë gjetur në shtëpi mijëra dollarë dhe bizhuteri të shtrenjta ari dhe diamantësh.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending