Connect with us

Lajme

Fëmijët e ZV/Kryeministrit Kujtim Shala barten me veturë zyrtare në shkollë

Published

on

Zëvendëskryeministri i Kosovës, dhe njëherësh ministri i Kulturës, Kujtim Shala edhe pse e kishte kritikuar në vazhdimësi PDK-në për keqpërdorime, ai me të ardhur në pushtet ka vepruar njëjtë. Gazeta Blic e ka siguruar një video, ku shihet se si fëmijët e tij barten me veturë zyrtare.

Një qytetar në kushte anonimiteti i ka treguar Gazetës Blic se thuajse çdo ditë, fëmijët e zëvendëskryeministrit barten në shkollë me makinë zyrtare.
“Gati çdo ditë fëmijët e zëvendëskryeministrit Shala barten me veturë zyrtare nga shkolla”, ka thënë ky qytetar.
Edhe në videon e siguruar nga Gazeta Blic, shihet vetura zyrtare e parkuar dhe që pret disa minuta derisa dy fëmijët e ministrit të Kulturës dhe një shoqe e vajzës së ministrir të lëshohen nga shkolla dhe të hipin në veturë zyrtare.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending