Connect with us

Lajme

Fatos Lubonja tregon se si ia vjedhën votën dhe për cilën parti votoi

Published

on

Analisti Fatos Lubonja me të parë imazhet e një video-skandali të publikuar në emisionin “Të Paekspozuarit” në Neës 24, është shprehur se edhe vota e tij më 25 qershor mund të jetë vjedhur.

Lubonja tha se në këto zgjedhje të përgjithshme ka votuar për partinë LIBRA të Blushit, i cili theksoi se duke parë pamjet e transmetuara, pyet se ku ka përfunduar vota e dhënë për të.

“Nëse do t’i kisha bërë një koment do ta shihja si ndjeshmëri për rrezikun që paraqesin këto parti që kanë kapur të gjitha pushtetet dhe nuk lënë asnjë forcë të re. PD është ngrënë. LSI është gati për tu ngrënë se kështu është kur vjedh votat e tjetrit. Kështu është kur kthehet në një sistem që të mos lejosh asnjë që të ngrihet” – tha Lubonja.

“Jam edhe unë me zotin Selami, Kjo video duhet të dërgohet në Prokurori. Tregohet se me këtë, forcat e mëdha po hanë edhe njëria-tjetrën. Kështu është kur vjedh votnë e tjetrit e pëson edhe vetë”,- shtoi ai

 

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending