Connect with us

Sporti

Fassone: Belotti, Morata ose Aubameyang

Published

on

Drejtori i përgjithshëm, Marco Fassone, i ka bërë të ditur edhe një herë të gjithëve se tregu i transferimeve për ta nuk ka përfunduar.

Deri më tani klubi nga Milano ka shpenzuar 211 milionë euro dhe Lucas Biglia do të jetë transferimi i ardhshëm, por jo i vetmi.

Italiani foli edhe për transferimin e Leonardo Bonuccit që në fillim dukej i pamundur.

 

“Ishte një ide e çmendur dhe nuk donim as të provonim, por Vincenzo Montella na tha të vazhdojmë të provojmë”, ka thënë Fassone për Mediaset Premium.

“Ishte e rëndësishme të shikojmë se lojtarët e Ligës së Kampionëve dëshirojnë të na bashkohen. Ardhja e Bonuccit është sinjal për të ardhmen. Leo është luftëtar dhe lider”.

Morata dështoi të transferohet në Manchester United

 

“Shumë emra janë përmendur, gjithë sulmues të mëdhenj. Do ishte mirë të kemi një nga Belotti, Morata ose Aubameyang. Jemi duke menduar të bëjmë diçka për këtë pozitë”, ka thënë Fassone.

Related image

 

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending