Connect with us

Sporti

Fansi vdes gjatë ndeshjes, i gjithë stadiumi këndon ‘You will never walk alone’

Published

on

Një fans futbolli, ka pësuar sulm në zemër, si pasojë e të cilit ka vdekur derisa po luhej ndeshja futbollistike mes dy ekipeve gjermane.

I gjithë stadiumi është ngritur në këmbë, në shenjë nderimi për fansin dhe ka kënduar himnin e Liverpoolit, You will never walk alone.

 

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending