Connect with us

Sporti

Fansi i flaktë i Liverpoolit nga Kosova ia vë emrin foshnjës Gerrard

Published

on

Tifozi nga Kosova i Liverpoolit, Valon Rexhepi, ka shprehur në një mënyrë të veçantë dashurinë që ka për klubin anglez.

Ai ka vendosur që djalit të tij t’i vë emrin Gerrard, sipas legjendës së Liverpoolit, Steven Gerrard.

Faqja zyrtare e tifozëve të Liverpoolit në Kosovë “Kosova Reds” përmes një postimi në Facebook ka publikuar një foto të Gerrardit të ri.

“Sot na u shtuan edhe dy anëtarë te Kosova Reds. Mirësevini Gerrard Rexhepi dhe Mal Jashari”, thuhet në postimi e Kosova Reds.

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending