Connect with us

Sporti

Fanela e Xhakës ndër më të shiturat në Angli (Foto)

Liga Premier është liga me marketingun më të madh, ku lojtarët dhe klubet fitojnë shumë nga shitja e produkteve të tyre.

Published

on

SportsDirect ka publikuar një listë me Top 15 fanellat më të shitua në Ligën Premier dhe në mesin e tyre është edhe ajo e Granit Xhakës.

Lojtari me më së shumti fanella të shitura është Paul Pogba dhe pas tij vjen Zlatan Ibrahimovic, të dy nga Manchester Unitedi.

Pastaj vijnë dyshja e Arsenalit, Alexis Sanchez dhe Mesut Ozil, kurse pesëshja mbyllet nga Philippe Coutinho i Liverpoolit.

Më poshtë keni fotografinë dhe mund të shikoni 15 fanellat më të shtirua këtë sezon në Ligën Premier.

fanelat

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending