Connect with us

Lajme

Familjarët e policit që u gjend i vdekur tregojnë detaje rreth rastit

Published

on

Pjesëtari i Policisë së Kosovës, Mujedin Spahiu u gjend i vdekur mbrëmjen e së martës në Vitomiricë të Pejës.

Djali i axhës së tij, Rifat Spahiu ka përshkruar në detaje se çka ka ndodhur një ditë më parë.

Sipas tij, Muhedini të martën pas orës katër pasi e ka kryer ndërrimin e punës në polici është kthyer në shtëpi ku edhe ka lënë disa letra dhe më pas është larguar në drejtim të panjohur.

“Ai është gjetur i vdekur në veturën e tij të tipit Golf 2 në një fushë në Vitomiricë” ka theksuar Rifati.

Edhe djali tjetër i axhës së Muhedinit, Fadili ka treguar për Klan Kosovën për vendin ku u gjet trupi i të afërmit të tij.

Familjarët poashtu bën të ditur për Klan Kosovën se ai është gjetur pa shenje jete i veshur me uniformë të policisë si dhe vdekja e tij është shkaktuar nga arma zyrtare.

Polici i Kosovës, Muhedin Spahiu ishte 46 vjeçar dhe pas vetes ka lënë gruan dhe katër fëmijë.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending