Connect with us

Sporti

Etrit Berisha më i miri në Itali (Foto)

Etrit Berisha vijon të jetë protagonist në kampionatin italian.

Published

on

“Gardiani” i portës kuqezi edhe pse u mposhtë me penallti në fitoren 2-1 të ekipit të tij, është përzgjedhur në ekipin e javës në Serinë A.

“La Gazzetta Dello Sport” shkon edhe më larg duke përzgjedhur pikërisht 27 vjeçarin nga Prishtina si portierin e formacionit ideal të javës së 13-të të Serisë A.

Në ekipin e Atalantës po dalin në pah cilësitë e jashtëzakonshme të Berishës, i cili më në fund ka gjetur te Atalanta klubin i cili kishte besim të plotë te ai dhe mendohet se do ta mbajë gjatë në Bergamo.

berisha-formacion

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending