Connect with us

Sporti

Etrit Berisha ia siguron fitoren SPALI-it, pret penalltinë e argjentinasit

Published

on

Portieri i Kombëtares së Shqipërisë, prishtinasi, Etrit Berisha, ka rezultuar përcaktues në fitoren e skuadrës së tij Spal, në përballjen që kjo e fundit pati më skuadrën Reggina, transmeton Periskopi.

Berisha ruajti të paprekur rrjetën, si dhe i priti penalltinë e futbollistit të Regginës, German Denisit, në minutën e 61-të, duke ia siguruar kështu fitoren ekipit të tij.

Kjo është fitorja e dytë radhazi e ekipit të Berishës, SPAL nga Serie B. /Periskopi

 

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending