Connect with us

Sporti

Etrit Berisha e Lorik Cana e tallin ish- shokun e skuadrës: ‘A e njeh ti Mic Sokolin’

Published

on

Portieri i Shqipërisë Etrit Berisha është motivuar së tepërmi nga renditja e “Sky Sport” si portieri i tretë në Evropë me më shumë pritje dhe i pari në Itali në këtë aspekt.

Gardiani i SPAL-it ka krahasur veten me Heroin Kombëtar Mic Sokoli duke publikuar një foto të figurës kombëtare shqiptare dhe të tijën “duke vendosur gjoksin” përpara rrezikut. Me krenari, e ka quajtur këtë kapërcim të kohës si “evolucion”.

Teksa ish-shoku i tij i skuadrës te Atalanta Papu Gomez ka qeshur me reagimin e Berishës, në rrjetet sociale është bërë pjesë dhe ish-kapiteni i Shqipërisë Lorik Cana, i cili me humor i drejtohet kapitenit të Atalantës nëse e njeh Heroin Kombëtar Mic Sokoli.

Image
Image

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending