Connect with us

Showbiz

A është ky babai i fëmijës së Tunës? (Foto)

Lajmi se një nga këngëtaret më të njohura të shoëbizz-it shqiptar Tuna Sejdi është shtatzënë ka pushtuar prej ditësh tashmë të gjitha mediat.

Published

on

Është aluduar se këngëtarja është në muajin e shtatë të shtatzënisë dhe pret një fëmijë me reperin e njohur të labelit Babastars, Cozman.  Miqtë e afërt të tyre e kanë mohuar lajmin e shtatzënisë, ndërkohë që asnjëri prej dy protagonistëve nuk është prononcuar ndërsa sot në redaksinë e Blitz.al kanë ardhur disa foto të Tunës në një lokal në Kosovë.

Ajo shfaqet në shoqërinë e Patrisit, vëllai i Robert Berishës. Më herët është përfolur se Tuna dhe Patrisi janë në një lidhje mirëpo ky lajm nuk është konfirmuar nga asnjëri prej tyre. Në fotot e ardhura në redaksinë e blitz.al Tuna dhe Patrisi nuk kanë shfaqur momente afrimiteti, edhe pse dëshmitarët thonë se Tuna ka qenë gjatë gjithë kohës e nervozuar dhe shikonte vazhdimisht rreth e përqark, sikur donte të zbulonte nëse po e shikonte kush. Në këtë pikë të historisë një tjetër pikëpyetje ngrihet: mos ka gjë lidhje Patrisi me shtatzëninë e supozuar të Tunës? Shtatzëni për të cilën këngëtarja nuk ka thënë asgjë deri më tani, as nuk e ka pohuar, por as nuk e ka mohuar. /Blitz.al/

 

q2-1 q3-1 q4-1

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbiz

Kjo ka qenë shuma më e lartë që ka marr bakshish Meda

Published

on

Këngëtari i njohur Meda është shprehur se ishte thjeshtësia dhe modestia e bashkëshortes që e bëri për vete.

Meda u shpreh se ishte ai që bëri hapi e parë për t’u lidhur me të.

Ai shtoi se ndër vite Luljeta ka mbetur e njëjta.

Këngëtari ia atribuoi të dyve suksesin e martesës së shëndetshme

Meda zbuloi se bashkëshortja kujdeset për look-un e tij.

“Gjithmonë e kam pas në krah, më ka mbështetur! 90% të punës, look-ut tim, e përzgjedh Lulja, ajo më thotë tani më dukesh mirë dhe këto do veshësh sonte”.

“Dhe unë i them në rregull sepse i besoj. Ajo më ka bërë për vete me thjeshtësinë e vet. Jemi parë rastësisht, unë e kam bërë hapin e parë”.

“Ka qenë e thjeshtë, modeste, s’di ta përshkruaj, është e njëjta si ka qenë kur jemi njohur. Ajo gjithmonë ka qenë bossi i shtëpisë. Kemi rreth 14 vite bashkë. Për suksesin e martesës meritën e mbajmë të dy! ”– tha ai në një intervistë për emisionin “Nin”.

Këngëtari zbuloi edhe shumën marramendëse që lanë bakshish në një koncert në Australi.

“Në Australi për një natë kemi marrë mbi 30.000 dollarë. Këndoja vetë dhe isha i shoqëruar nga muzikantët e mi. Është e vërtetë, ka qenë për Pavarësinë e Kosovës, për herë të parë që isha në Australi. Ishte eksperiencë e paharruar,” – përfundoi Meda.

Continue Reading

Showbiz

Vajza e Lutfi Hazirit e krahason veten me Mona Lisën

Published

on

Vajza e Lutfi Hazirit merr vëmendje me paraqitjet e saj atraktive.

Ajo ka arritur të ketë mijëra ndjekës në Instagram, përkundër që nuk është e njohur për ndonjë profesion.

Duke gëzuar një bukuri të rrallë, ajo së fundmi bëri një ngjashmëri mes saj dhe Mosa Lisës.

Duke publikuar një imazh në të cilin u shfaq e mbështjellë me një pelerinë, ajo shkroi: Mona Lisa e kohëve moderne.

 

Continue Reading

Showbiz

Mbretëresha Elizabeth nuk do të festojë 95 vjetorin e saj të lindjes pas vdekjes së Princit Philip

Published

on

Mbretëresha po feston ditëlindjen e saj të parë në dekada pa burrin e saj Princin Philip të mërkurën

Këtë vit 95-vjetori i lindjes së Mbretëreshës Elizabeth do të jetë një rast i heshtur pas vdekjes së burrit të saj prej 73 vjetësh, Princit Philip, shkruan People.

Ditëlindja e shënuar e monarkut të Mërkurën nuk do të festohet si zakonisht – ndërsa Mbretëresha dhe anëtarët e tjerë të familjes shpesh shënojnë ditëlindjet e tyre duke ndarë portrete të reja me publikun, nuk do të ketë një foto të lëshuar këtë vit.

Kjo do të jetë ditëlindja e parë e Mbretëreshës Elizabeth pas vdekjes së burrit të saj, i cili u varros në Shën George’s Chapel në Kalanë Windsor të Shtunën. Ai vdiq në 9 Prill në moshën 99 vjeç, vetëm dy muaj larg 100 vjetorit të lindjes.

Mbretëresha është e rrethuar nga stafi i saj besnik dhe tre qentë e saj (të cilët ajo është parë në Kopshtet Frogmore gjatë javës së kaluar) në Windsor Castle, dhe anëtarët e familjes me gjasë do të vizitojnë monarken në ditët në vijim.

Continue Reading

Trending