Connect with us

Sporti

A është kjo huqja e vitit nga Zlatan Ibrahimoviq? (Video)

Zlatan Ibrahimovic është duke u kritikuar për formën e tij dhe rastet e humbura në sfidën e fundit.

Published

on

Manchester Untiedi nuk ka mundur që të marrë më shumë se një pikë në shtëpi ndaj Burnley, edhe përkundër se ‘Djajtë e Kuq’ kishin disa raste shënimi, duke përfunduar kështu ndeshje me rezultatin që edhe filloi 0:0, përcjell Gazeta Express.

Gjatë kësaj ndeshje, ekipi i jose Mourinhos kishte disa raste të mira shënimi, sidomos kjo e Zlatan Ibrahimovic, i cili dëshmoi se nuk po kalon nëpër një formë të mirë. Ai dështoi të shënoi në pak metra largësi.

http://iframe%20src=https://vine.co/v/5pOdriTr1tx/embed/simple%20width=600%20height=600%20frameborder=0/iframescript%20src=https://platform.vine.co/static/scripts/embed.js/script

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending