Connect with us

Sporti

Është caktuar arbitri i ndeshjes së madhe Shqipëri – Rumani

Published

on

Pavel Kralovec do ta drejtojë sfidën si gjyqtar kryesor, shkruan Telegrafi. Ai do të ketë ndihmën e Slysko Roman (Sllovaki) dhe Thomas Mokrusch (Çeki).

Gjyqtari në fjalë ka traditë për dhënien e kartonëve të verdhë, teksa më së miri u kujtohet tifozëve të Real Mdridit dhe Romës në ndeshjen që përfundoi 0-2 në Romë, ku ai nuk dha dy penalti.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending