Connect with us

Lajme

Ergodan flet për fotografinë në të cilën shihet duke e mësuar nipin e tij të lexojë Kuran

Published

on

Presidenti turk, Rexhep Tajip Erdogan ka thënë sot, se një fotografi e tij me njërin nga nipërit e tij, të cilit ishte duke i mësuar të lexojë Kuran, është marrë natën e 15 korrikut të vitit të kaluar, kur edhe dështoi përpjekja për grusht-shtet në Turqi, shkruan Periskopi.

“Ky është djali i madh i Berat Albayrak, ministrit të Energjisë. Ajo fotografi është marrë në Marmaris, natën kur edhe dështoi përpjekja për grusht-shtet në Turqi. Ne kemi qëndruar atje për një periudhë pesë ditore”, tha Erdogan.

Në një intervistë për televizionin “24 TV”, ai ka thënë se nipi i tij kishte mësuar të lexonte Kuran mjaft mirë, pasi ata po e lexonin dhe përsërisnin vazhdimisht, shkruan Periskopi.

Kjo fotografi ishte publikuar nga e përditshmja turke “Yeni Safak” dhe menjëherë nisi të qarkulloi në rrjete sociale.

Në natën e përpjekjeve për grusht-shtet, Erdogan po qëndronte në pushime në Marmaris.

 

 

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending