Connect with us

Lajme

Erdogan frikësohet nga një puç i ri, fton qytetarët të dalin në rrugë edhe sonte

Published

on

Zyra e presidentit turk, Reccep Tyaiip Erdogan ka ftuar mbështetësit që edhe sonte të dalin në rrugë dhe të jenë në gjendje gatishmërie, me frikën se një tjetër tentim grushtshteti mund të provohet nga fraksionet ushtarake.

Ftesa është bërë përmes Twitter-it, raporton BBC.

“Pa marrë parasysh se në çfarë faze është ky tentim, ne duhet të jemi në rrugë edhe sonte. Një tentim grushtshteti i ri mund të ndodh çdo minut”, thuhet në thirrjen drejtuar turqve. /Periskopi/

 

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending