Connect with us

Lajme

Erdogan: 15 korriku ka qenë betejë e re e Çanakalasë

Published

on

Presidenti i Turqisë, Recep Tayyip Erdogan deklaroi se lufta kundër puçistëve më 15 korrik të vitit të kaluar, ka qenë betejë e re e Çanakalasë për Turqinë.

“Ky popull me vite ka luftuar kundër puçeve dhe forcave tradhtare, por edhe 15 korriku konfirmoi guximin dhe fuqinë e vet”, tha Erdogan në Ankara në tubimin e përkujtimit të dëshmorëve të 15 korrikut.

Erdogan më pas tha se më asgjë në Turqi nuk do të jetë si para 15 korrikut të vitit të kaluar, kur organizata terroriste FETO tentoi të kryejë grusht shteti.

 

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending