Connect with us

Lajme

Erdhi nga Suedia për t’u martuar, shqiptari gjen belanë një ditë para martesës

Published

on

Një incident i pakëndshëm i ka ndodhur një shqiptari të Kosovës, emigrant në Suedi, i cili pasi është kthyer nga andej për t’u martuar ka humbur makinën e tij luksoze.

Përmes një postimi në profilin e tij në “Facebook”, ai njofton se makina është vjedhur në lagjen Bregu i Diellit, afër Ambulancës.

Ai dëshiron urgjent që ta gjejë makinën, e për këtë ka ofruar dhe një shpërblim.

Njoftimi i tij:

Ky është shkrimi i pronarit të veturës: KERKOHET VETURA! BMë X6 35D 2009 NGJYREN E BARDH

tabelat te SUEDIS: DTB 995

Vjedhur NPRISHTIN, NE BREGUN E DIELLIT AFER AMBULANTES AFER ORES 01- 07. PASON SHPERBLIMI!! Ju lutem Shperndaje! Keni kujdes ne PRISHTIN! Nese dini ku gjindet kerri ose keni pa diqka ju lutem thirrni +377 45 36 04 36!! Faleminderit!

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending