Connect with us

Lajme

Erda 18 muajshe ka nevojë për ndihmë, duhet të shërohet jashtë vendit (Video)

Published

on

Erda, vajza 18 muajshe e familjes Abazi nga Godanci i Shtimjes, vuan nga një sëmundje që prek dhe dëmton zorrët.

Ajo nuk mund të shërohet në Kosovë, ndaj i duhet tretman jashtë vendit, por familja e saj nuk ka mundësi t’ia paguajë shërimin.

Prandaj nëna e saj kërkon ndihmën e të gjithëve për shërimin e vajzës.

Të gjithë ata që duan të ndihmojnë në shërimin e Erdës 18 muajshe mund të lajmërohen në numrin e telefonit 044 600 005.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending