Connect with us

Lajme

EPP: Takimi i MSA-së, arritje e kryeministrit Mustafa dhe Kosovës

Partitë Popullore Evropiane (EPP), kanë përgëzuar kryeministrin Isa Mustafa, për takimin e parë të Stabilizim Asociimit BE-Kosovë, që u mbajt sot në Bruksel.

Published

on

Përmes një statusi në rrjetet zyrtare sociale, drejtuesit e EPP-së kanë theksuar se ky takim është e arritur për kryeministrin Mustafa dhe Kosovën.

“Takimi i parë i mbajtur sot i MSA-së BE-Kosovë është cak i arritur për kryeministrin Mustafa dhe Kosovën. Përpjekjet dhe reformat e tilla duhet të vazhdojnë të sjellin benefite për të gjithë qytetarët”, thuhet në shkrimin e publikuar nga EPP.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending