Connect with us

Lajme

Enver Hoxhaj: Vazhdimi i paraburgimit për Nehat Thaqin, i papranueshëm

Ministri i Punëve të Jashtme të Kosovës, Enver Hoxhaj ka reaguar ndaj vazhdimit të paraburgimit të drejtorit të Policisë së Kosovës për rajonin e Mitrovicës, Nehat Thaqi nga autoritetet serbe.

Published

on

 

Në reagimin e publikuar në llogarinë e tij në Twitter, Hoxhaj ka shkruar se ky akt është i papranueshëm dhe e dëmton procesin e normalizimit të marrëdhënieve në mes të Kosovës dhe Serbisë.

“Vazhdimi i paraburgimit për Nehat Thaqin nga autoritetet serbe është i papranueshëm dhe e dëmton procesin e normalizimit të marrëdhënieve”, ka shkruar Hoxhaj në Twitter.

Nehat Thaqit i është vazhduar sot paraburgimi nga autoritetet serbe edhe për 30 ditë

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending