Connect with us

Sporti

Enrique: Malaga meritoi barazimin

Trajneri i Barcelonës, Luis Enrique, ka folur pas barazimit pa gola ndaj Malagas.

Published

on

Tekniku i Barcelonës u shpreh i pakënaqur me rezultatin, ndonëse pranon se rezultat më të mirë ekipi i tij nuk meritoi.

“Në aspektin e rasteve dhe mënyrës se si luajtëm, ne ishim superiorë ndaj rivalëve. Por, nëse nuk shënoni, atherë nuk meritoni që të fitoni”.

“Nëse gjeneroni 28 raste dhe nuk shënoni, atëherë do të duhet që të gjeneroni 38 raste”, u shpreh Enrique.

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending