Connect with us

Sporti

Enrique lajmërohet pas dështimit të Barcelonës

Barcelona nuk arriti të marrë më shumë se një barazim në ndeshjen ndaj Malagas.

Published

on

Trajneri Luis Enrique pas ndeshjes, ka deklaruar se ekipi i tij e ka merituar fitoren, pas asaj që ka treguar në fushë.

“Përgëzoj ekipin tim dhe lojtarët e mi për lojën që treguan sot”, tha Enrique.

“Nuk kemi marrë çmimin e duhur sot, mendoj se e kemi merituar të fitojmë”, ka shtuar ai.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending