Connect with us

Sporti

Enrique: Juventusi i fortë por nuk ia kemi frikën

Published

on

Trajneri i Barcelonës, Luis Enrique sot në konferencë për shtyp para lojës thotë se Juventusi është bërë një superfuqi në ligën italiane.

Takimi mes Barcelonës dhe Juventusit do të zhvillohet nesër në stadiumin e Torinos, duke filluar nga ora 20 e 45, ndërsa trajneri spanjoll e pranon se kampioni aktual i Serie A-s është bërë një klub i fuqishëm.

“Unë nuk e di se si ka qenë në vitin 2015, por tani ata kanë bërë disa nënshkrime tejet të fuqishme duke bërë një ekipi të fortë. Ata janë spektakolarë, por kjo nuk do të thotë se ne do të ndryshojmë idenë tonë të luajtur mirë”, ka thënë Enrique një dit para ndeshjes.

Barcelona kishte mposhtur Juventusin në finale të Ligës së Kampionëve në vitit 2015 me rezultat 1 me 3. /Periskopi/

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending