Connect with us

Sporti

Enrique: Gabimet na kushtuan me humbje

Luis Enrique është shprehur pas humbjes që skuadra e tij e pësoi nga Manchester City.

Published

on

Barcelona është mposhtur me rezultat 3-1 nga skuadra angleze.Trajneri i Barcelonës nuk është ndarë i kënaqur me skuadrën e tij dhe mendon se gabimet e skuadrës së tij u’a dhuruan fitoren ekipit anglez.

”Ne luajtëm 40 minuta fantastike, por bëmë një gabim më pas. Kjo na lëndoi, por ne nuk jemi makineri”, tha Enrique. /Periskopi.com

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending