Connect with us

Sporti

Ëndrra e Ozilit për të shkëlqyer të Feneri po shuhet, paraqitjet e tij të ‘dobëta’ u vlerësuan me këto nota

Published

on

Ish superylli i Arsenalit, Mesut Ozil muajin e kaluar ka bërë bujë të madhe, pasi më në fund id ha fund “makthit” të tij në Londrën e Veriut, shkruan Periskopi.

Megjithatë, gjërat kanë shkuar keq si duket, kjo pasi që nga shkuarja e tij te Feneri, ekipi turk ka humbur 3 nga pesë ndeshjet, duke rënë nga pozita e parë në të 3’tën.

Pavarësisht nga ndeshjet fituese kundër ekipeve Hatayspor dhe Karagumruk, Ozil ende nuk ka shënuar ose asistuar për klubin e tij të ri.

Dhe në këto ndeshje, Ozil ka fituar vlerësime të dobëta nga WhoScored.

Nota më e lartë që ka arritur është 6.6 kundër Galatasarayt.

Ja të gjitha vlerësimet e Ozilit në ndeshjet e luajtura deri më tani me Fenerin. /Periskopi

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending