Connect with us

Lajme

Elton Deda tallet me protestën e Sali Berishës

Deda, ka ironizuar protestën e PD-së.

Published

on

Ai thotë se populli po shfrytëzohet që të jetojnë mirë politikanët dhe të kenë pushtet.

“Dikur dhe shoku Dulle u ulte gju me gju me popullin ndonjehere, por jetonte ne Bllok, me roje, me femijet qe degjonin muzike te huaj kur burgoste popullin pse degjonin rocknroll, kur hante gjera te mira dhe populli hante buke misri me presh! O popull, sa gjera behen ne emrin tend. Shendet e te mira”, shkruan këngëtari i njohur.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending