Connect with us

Lajme

Eksploziv në makinën e biznesmenit shqiptar

Published

on

Një sasi lënde plasese, qe dyshohet të jetë tritol ka shpërthyer në një makinën e një biznesmeni në fshatin Fushë Bulqizë.

Sipas të dhënave të para mesohet se lënda eksplozive ishte vendosur në pjesën e pasme të mjetit prone e një biznesmeni kromi.

Lenda plasese ishte vendosur ne automjetin e shtetasit me inicialet F. D., administrator i një galerie kromi, raporton “Neës 24”.  Policia ka mberritur ne vend dhe ka nisur hetimet per ngjarjen.

 

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending