Connect with us

Lajme

Eksluzive! Në këto momente po zhvillohet një takim mes partive opozitare dhe Qeverisë së Kosovës

Published

on

Periskopi merrë vesh se është duke u zhvilluar një takim mes përfaqësuesve të Qeverisë së Kosovës dhe atyre të partitve opozitare. Pjesë e këtij takimi siç mëson Periskopi, janë edhe deputetët e Vetëvendosjes Aida Dërguti dhe Driton Çaushi.

Ende nuk dihet se ku është duke u zhvilluar ky takim, mirëpo  burime të sigurta të Periskopit, kanë bërë të ditur se Qeveria i ka ftuar partitë e opozitës në takim për të gjetur një zgjidhje për demarkacionin, asociacionin dhe krizen politike në përgjithësi.

Pas dështimit të seancës më 1 shtator, kryeministri Isa Mustafa i ka ftuar të gjitha partitë që të ulen dhe të bisedojnë për të gjetur një zgjidhje për demarkacionin me Malin e Zi.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending