Connect with us

Lajme

Ekipi i Lladrovcit: Nuk e përzumë Pacollin, Lladrovci është mikpritës

Një anëtar i AKR-së në Drenas, Musa Dervishaj ka shkruar se dje është përzënë nga Drenasi, i pari i AKR-së, Behgjet Pacolli.

Published

on

Portali Koha.net ka telefonuar Ramiz Lladrovcin për të marrë versionin e tij për këtë rast, por në pamundësi të flasë ai, është lajmëruar Skender Berisha, i cili po qëndron pranë Lladrovcit në këtë fushatë.

Ai ka thënë për Koha.net se nuk ka mundësi të ketë ndodhur një gjë e tillë.

“Është e paarsyeshme, jo etike dhe jo humane është ajo qasje çka ka shkruar ai. Nuk kemi koment për këtë. E vërteta është krejt ndryshe, vet karakteri i Ramizit është tjetër prej kësaj që shihet aty, që është plotësisht e kundërta. Bëhet fjalë për mikpritjen, kushdo që e njeh Ramiz Lladrovcin e di se çfarë mikpritje bën ai”, ka thënë Berisha, duke lënë të hapur mundësinë që vet Lladrovci të prononcohet pas asaj mbledhje që po mban.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending