Connect with us

Sporti

Ekipi i Munishit mposht Llapin e Batatinës

Published

on

Sot me fillim nga ora 13:30 në Suharekë ka startuar përballja mes Ballkanit dhe Llapit, transmeton Periskopi.

Kjo ndeshje vuri përballë si kundërshtarë dy trajnerët më të përfolur në Kosovë, Ismet Munishin dhe Tahir Batatinën, ku ky i fundit pësoi humbje nga ekipi i Munishit.

Vendasit, njëkohësisht edhe të parët në tabelën e Superligës, mposhtën Llapin me rezultat 4:2.

 

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending