Ekipi i Crvena Zvezdës udhëton në Milano, ja 15 deshjet që do të zhvillohen sot në kuadër të EL

Periskopi.com Sporti

Sonte në kuadër të Ligës së Evropës do të zhvillohen ndeshjet e kthimit të fazës së 32’të të finales, shkruan Periskopi.

Arsenali do të kërkojë kalimin në fazën tjetër me një fitore ndaj Benficas, pasi ndeshja e parë u mbyll me rezultat 1-1.

Në të njëjtin orar do të shohim edhe ndeshjen tjetër interesante mes Naplolit dhe Granadës, ku klubi spanjoll ka fituar duelin e parë me rezultat 2-0.

Me fillim nga ora 21:00 do të jetë edhe super përballja mes Milanit dhe ekipit serb të Crvena Zvezdas.

Më poshtë janë të paraqitura edhe ndeshjet e plota:

Shpërndaje në: